הפרויקטים שלנו

לחץ על התמונה למעלה, לפרטים על הפרויקט ועל האבנים שהשתתפו בו.
 
ערן א. - קיסריה, ישראל

 

פיאטרה סירנה, אבן אפורה, בית בקיסריה:
כשבנינו את הבית, עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם אדריכל וכשהגיע שלב בחירת השיש, ידענו שאנחנו רוצים אבן אפורה, בדיוק כמו שראינו בחנות מעוצבת היטב בחו"ל. חיפשנו את האבן בכמה מקומות, אבל לא מצאנו את אותה האבן בדיוק. ואז חברים המליצו לנו על אלסיני, וברגע שסידני, מנהל החברה ואיש קסום, הבין מה אנחנו מחפשים, הוא זיהה את האבן, טס לאיטליה (מקור האבן) וחפש עד שמצא בדיוק את מה שאנחנו מחפשים. בשלב הבא, הוא הגיע למחצבה, ובחר את הלוחות באיכות הגבוהה ביותר, כמו שרצינו. מקצועיות! הרבה רצון טוב לעזור, תוך כדי אמון הדדי והרבה תשומת לב אישית, תענוג! שירות אישי, כמו שקיבלנו מסידני, לא תמצאו בכל חנות אחרת בארץ! מהבחירה ועד להנחת האבן, סידני שם לעזרה וייעוץ. תודה !!

מה אומרים עלינו...

 

 

אלון א. - רמת החייל, תל אביב 
 

אם אתם לפני ריצוף וכמונו מתלבטים כל כך הרבה ורוצים משהו מיוחד, הגעתם למקום הנכון! סידני הוא ממש אומן וריצוף בורגון, שאנחנו בחרנו זו ההתמחות שלו! הוא נמצא בשטח וכל אבן שמונחת יש חשיבה מאחוריה והכל צריך להשתלב ביחד כמו יצירת אומנות משגעת שרק לנו יש בבית, מכיוון שכל בית מקבל את ההתאמה וההתייחסות המתאימה לו וכמובן שסדר, גודל וצבע האבנים משתנה ואז יוצא שאת הרצפה והעיצוב בריצוף היחודי הזה יש רק לנו. וכל אחד יקבל את יצירת האומנות שלו ששונה מאחד לשני. זכינו! המון תודה.

 

דינה ס. - לונדון, אנגליה 
 

וואו, פשוט וואו! עבדתי עם סידני על פרויקט גדול עבור הלקוחות שלי. בכל הניסיון הגדול שלי בעבודה כאדריכלית מעולם לא הייתי כל כך מרוצה מהשירות והמוצר לריצוף אבן. הלקוח שלי נרגש, וכך גם אני! אני מאוד ממליצה על סידני וצוות אלסיני לעבודה מול פרויקט, גדול או קטן, אם שירות ואיכות חשובה לכם!