Search

ריצוף שיש יוקרתי

Updated: Oct 17, 2021

חזרה לדף הבלוג, אלסיני


השיש הוא סלע גבישי שמורכב מסרפנטין, קלציט, דולומיט ומינרלים, כאשר אבן שעברה שיוף מכונה "שיש".


השיש מיובא ממגוון מדינות והאבנים נחשבות לאיכותיות ביותר. בשל תכונותיו הנפלאות של השיש הוא מהווה חומר גלם שימושי. בין תכונותיו יש לציין את יופיו, את הברק שלו, את מגוון הסוגים בהם ניתן לבחור, את העמידות והחוזק שלו, את הטמפרטורה הנמוכה שלו ואת העובדה שנוח מאוד לעבוד איתו, יתרונות אלו ואחרים הופכים את השיש לפופולארי ביותר בתחום עיצוב הפנים, לרבות ריצוף מבנים.


על עדינות ועמידות בחומר אחד

בניגוד למחשבה שחומרים יפים במיוחד אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן, השיש ניחן כאמור בחוזק ועמידות רבה, כך שהוא יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות ולשמור על יופיו ושאר תכונותיו הטובות.


המראה היוקרתי והפונקציונאליות של ריצוף שיש הופכים אותו לבחירה מועדפת על ידי אנשים שמעוניינים להשקיע בריצוף ביתם ולגרום לו להיראות יוקרתי במיוחד.


מעבר לכך, השיש מאפשר לבני הבית לבחור במגוון עיצובים, שכן ניתן לייצר באמצעותו מראות מגוונים. שיוף גבוה למשל, יעניק לשיש ברק מרשים במיוחד.


מכניסים את הזוהר והטבע אל הבית

מעבר לכך שהשיש יוצר חלל מעוצב ויוקרתי, הוא גם ניחן במראה טבעי, כך שבאמצעותו ניתן לייצר שילוב מנצח בין מראה מפואר אך גם טבעי.


בעבר היו רק אנשי המעמד העליון מרצפים את ארמונותיהם ומקדשיהם עם שיש והמבנים היו מרשימים ביופיים. לשמחת רבים, היום ניתן לרצף את הבית עם מגוון סוגים של שיש שנמכרים גם במחירים נמוכים יותר. אין זה אומר שהשיש זול, אך מחירו נמוך מאשר בעבר.


ניתן לרצף מגוון חדרים בבית באמצעות שיש, ביניהם ניתן גם לרצף בשיש את חדר האמבטיה. אחד היתרונות הבולטים של ריצוף שיש באמבטיה הוא שקל מאוד לנקות את השיש. חדרים נוספים להם מתאים ריצוף שיש הם: המטבח, הסלון ואף החצר.


ריצוף שיש – לבית יוקרתי וייחודי, מראה שמחזיק מעמד למשך שנים רבות ויתרונות נוספים

באמצעות ריצוף שיש ניתן לגרום לבית להיראות מעוצב, יוקרתי ובעל סגנון ייחודי. האפשרות לבחור בין מגוון צבעים, מרקמים והסגנונות, במראה מלוטש, מאט, מבריק, מוברש או בעיצובים אחרים, מקנה לבני הבית את היכולת לפעול באופן יצירתי, לייצר התאמה בין הריצוף ובין שאר האלמנטים שמאפיינים את הבית ולקבל תוצאות מרשימות ומראה שאין בבתים אחרים.


על המראה שמתקבל לאחר התקנתו של השיש, ניתן לשמור לאורך שנים רבות. העמידות הגבוהה של השיש בפני שחיקה, שריטות, רטיבות ומזג אוויר מאפשרת לבני הבית כאמור להתקין אותו בכל החדרים בבית ליהנות מהמראה שלו לאורך זמן.


במידה שהשיש נפגע בכל זאת, אפשר לחדש אותו ללא פירוק וללטש אותו. ליטוש שיש מתבצע באמצעות מכונות ליטוש ייעודיות וחברות רבות מציעות את השירות הזה ללקוחותיהן.


יתרון נוסף של השיש הוא שנעים מאוד לדרוך עליו, בעיקר במדינת ישראל החמה. כמו כן – וכפי שצוין - קל מאוד לנקות את השיש, ובמידה שהוא מתלכלך, ניתן לנקות אותו בקלות באמצעות סמרטוט רטוב שמחזיר לו את הברק הייחודי.


אם לא די בכל היתרונות הללו, השיש נחשב גם למוצר אקולוגי משום שהוא מצוי בטבע.


במידה ואתם מעוניינים לרצף את ביתכם באמצעות שיש ולייצר מראה יוקרתי במיוחד, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – אלסיני ולקבל ייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל התהליך – משלב הבחירה של השיש ועד להתקנתו.


אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון, המייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.


קראו גם על שיש ואבן טבעית

39 views0 comments