אודותינו

אלסיני מביאים את הטבע הביתה!


האהבה שלנו לשיש נובעת מהאהבה שלנו לטבע, ואנחנו רוצים להביא את היופי של הטבע ושל ההר לחיים בבית שלך. עם 18 שנות ניסיון בכל שלב של התהליך, אנחנו באמת מומחים בתחום שלנו, והתשוקה שלנו לעבודה שלנו, מעידה באופן ברור על השלמות של המוצר שלנו.

באלסיני, אנו בוחרים כל לוח שיש באהבה. באופן אישי אנחנו מבקרים במחצבה ובוחרים בלוחות השיש היפים ביותר, בדיוק לאחר שהם נחפרו מההר.

 

המטרה שלנו היא ליצור דיוקן של הטבע בבית שלכם - זהו היתרון האמיתי של השיש, בנוסף לעמידותו הטבעית, והמגוון האינסופי של צבעים שניתן למצוא אותו.

כאשר הלוחות מגיעים לסדנה שלנו, אנחנו חותכים אותם לכל גודל וצורה שתבקשו, ולאחר מכן מעבירים את האריחים המוגמרים אליכם. אבל העבודה שלנו לא מסתיימת כאן... אנו מספקים ייעוץ וליווי שוטף בהרכבת האריחים, על מנת להבטיח כי הדיוקן שהטבע צייר בהר נוצר מחדש אצלכם בבית.

 

 

 

 

על סידני כהן, מנכ"ל החברה


 

 

סידני נמצא בתחום השיש והאבן משנת 1995. 

 

בתחילת דרכו נסע סידני לניו יורק ללמוד את תחום האבן והשיש, למד על כל סוגי האבן והשיש, תכונות האבן, סגנונות ריצוף וגימורים, כל זאת, במפעל המשפחתי הגדול ביותר במנהטן וניו ג'רסי NEW YORK STONE

 

במסגרת זו יצא גם להשתלמויות ותערוכות באיטליה וכל רחבי אירופה על מנת לבקר במחצבות ובמפעלים הגדולים ולהכיר את תכונות האבן עוד יותר לעומק.

 

במסגרת זו גם רכש ידע וניסיון רב בעיצוב והנחת האבן והריצוף בהתאמה לדרישה, אופי המבנה וסוג האבן והעיצוב, דבר זה מקנה לו יתרון רב שאותו הוא נהנה לחלוק עם הלקוח וללוות אותו לאורך כל הפרויקט, מבחירת האבן הנכונה דרך ליווי הרצף בהנחת האבן ע"י עיצוב מקורי ומעניין המביא את טקסטורת הטבע לבית בצורתו הטבעית והעיצובית היפה ביותר.

 

סידני מנהל כיום את חברת אלסיני שיש ואבן ומוביל אותה דרך כל החידושים בתחום, יבוא כל סוגי האבנים, כולל טראצו ועוד חומרים יפים ומיוחדים.

צור איתנו קשר לקבלת ייעוץ ודוגמאות עד הבית

סידני כהן, מנהל אלסיני שיש ואבן, עיצוב ריצוף לבית
:פרויקטים שלנו שצולמו לטלויזיה   

"חיפשנו את האבן בכמה מקומות, אבל לא מצאנו את אותה האבן בדיוק. ואז חברים המליצו לנו על אלסיני, וברגע שסידני, מנהל החברה ואיש קסום, הבין מה אנחנו מחפשים, הוא זיהה את האבן, טס לאיטליה (מקור האבן) וחפש עד שמצא בדיוק את מה שאנחנו מחפשים....."

 

- ערן א, קיסריה

על ריצוף בורגון, ואבני בורגון:
מה אומרים עלינו...
בית של אלסיני בסדרה מסודרים